Księgarnia Internetowa Bookcase
Katalog » HISTORIA
Księgarnia Internetowa Bookcase poleca książki napraw i instrukcje obsługi samochodów wszystkich marek.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą książek i poradników typu sam naprawiam samochód oraz obsługa i naprawa.
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
SKUTERY
ZAPOWIEDZI WYDAWNICZE
Filtry
Cena
-
Wydawnictwo
Agencja Wydawnicza CB
Auto Press
Bellona
Carta Blanca
Edipresse Polska
Haynes
Olesiejuk
Wydawnictwo księży Młyn w Łodzi
Wydawnictwo WKŁ
Wydawnictwo ZP Grupa
Wydawnictwo
Towar dnia
Książki i opracowania opisujące historię samochodów i motocykli. Początki motoryzacji. Pierwsze samochody i automobile. Najstarsze dzieje motoryzacji. Wydarzenia mające wpływ na współczesną motoryzację.
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 / 4
SAMOCHODY REPREZENTACYJNE WRZESIEŃ 1939
Adam Jońca
Wrzesień 1939 Samochody reprezentacyjne Wielki leksykon uzbrojenia Tom 150
Wydawnictwo: Edipresse Polska
przechowalnia
SAMOCHODY REPREZENTACYJNE
Adam Jońca
Samochody reprezentacyjne Wielki Leksykon Uzbrojenia - wrzesień 1939 (Tom.150). Samochodów reprezentacyjnych w Wojsku Polskim pełniących tylko te funkcje praktycznie nie było. Luksusowe limuzyny i torpeda używane były oczywiście w wystąpieniach uroczystych - ale częściej używane były do dalszych podróży służbowych i inspekcyjnych, we względnym komforcie, wykorzystując obszerność wnętrza, z możliwością pracy z dokumentami itp. Istotniejsze było to że samochody z wyższych klas były niezawodne
Wydawnictwo: Edipresse Polska
przechowalnia
POLSKIE SKUTERY WFM OSA M50, M52 - TBiU Historia motoryzacji
Janusz Peszek
Książka opowiada o Modelach WFM Osa M50 oraz M52 oraz o modelach dedykowanych za granice Polskich. Opisana w niej jest historia modeli (WFM Osa M50, M52) od pierwszych pomysłów i projektów aż po eksploatacje w różnych dziedzinach.
przechowalnia
POLSKIE KONSTRUKCJE MOTORYZACYJNE (61-65) HISTORIA MOTORYZACJI
Andrzej Zieliński
Książka poświecona dorobkowi polskich konstruktorów pojazdów samochodowych, rolniczych ciągników kołowych i motorowerów po drugiej wojnie światowej. Są wśród nich zarówno pojazdy, które czasami można jeszcze spotkać na polskich drogach, jak też zupełnie zapomniane samochody osobowe, mikrobusy i autobusy, samochody dostawcze i ciężarowe, samochody specjalne i specjalizowane, zestawy ciągników siodłowych z naczepami, ciągniki rolnicze, motocy
Wydawnictwo: Wydawnictwo WKŁ
przechowalnia
POLSKIE KONSTRUKCJE MOTORYZACYJNE 1947-1960 POLSKA MYŚL KONSTRUKCYJNA
Andrzej Zieliński
Bogato ilustrowana książka poświęcona rozwojowi polskiej myśli konstrukcyjnej w dziedzinie motoryzacji w latach 1947-1960. Zawiera opisy 125 typów i odmian polskich pojazdów (przedprototypów, prototypów i samochodów seryjnych), w tym samochodów osobowych, mikrobusów, autobusów, samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, motocykli i skuterów oraz motorowerów.
Wydawnictwo: Wydawnictwo WKŁ
przechowalnia
MIĘDZY PRAGMATYZMEM A OCZEKIWANIEM
Hubert Wilk
Między pragmatyzmem a oczekiwaniami. Społeczeństwo, władza i samochody w Polsce 1945-1970 Osią narracji jest ewolucja polityki motoryzacyjnej państwa. Autor pokazuje jej ideologiczne, ale też praktyczne uwarunkowania. Pisze o roli, jaką planiści przewidywali dla motoryzacji indywidualnej w planie trzyletnim i sześcioletnim.
przechowalnia
SUPERMARINE SPITFIRE - HISTORIA, BUDOWA I PILOCI
Dr Alfred Price, Paul Blackah
Książka pt. Supermarine Spitfire to publikacja mówiąca o historii, budowie, sposobach pielęgnacji oraz odnawiania samolotu Supermarine Spitfire - jednego z najsłynniejszych myśliwców II Wojny Światowej, wyprodukowanego przez brytyjską wytwórnie lotniczą Supermarine. Książka napisana w j. angielskim.
Wydawnictwo: Haynes
przechowalnia
MAŁOLITRAŻOWE SAMOCHODY POPULARNE FSO
Sławomir Drążkiewicz
Małolitrażowe samochody popularne FSO. W książce zostały przedstawione tematy: Przedprototypowy samochód popularny Syrena; Prototyp samochodu Syrena; Samochód popularny FSO; Plany modernizacji samochodu Syrena w 1958 r.; Samochód popularny BKPMot; Samochód popularny FSO Syrena 110
przechowalnia
SAMOCHODY Z LUBLINA 1951-2014
Marek Kuc
SAMOCHODY Z LUBLINA 1951-2014. Czy chcesz otrzymać informacje o FSC Lublin i produkowanych tam autach? Opis modeli oraz zdjęcia samochodów z fabryki w Lublinie znajdziemy w książce pt. Samochody z Lublina 1951-2014. Bogato ilustrowana książka poświęcona pojazdom produkowanym w lubelskiej fabryce samochodów od 1951 roku. Opisano zarówno pojazdy produkowane seryjnie, jak i prototypowe, podając szczegóły ich powstania, dzieje rozwoju i podstawowe dane techniczne produkowanych samochodów
Wydawnictwo: Wydawnictwo WKŁ
przechowalnia
POLSKIE FABRYKI SAMOCHODÓW 1946-1989
Zdzisław Podbielski
POLSKIE FABRYKI SAMOCHODÓW 1946-1989. W publikacji opisane zostały fabryki tzw. finalnych producentów samochodów i PIMot. (uwzględniono także Wytwórnię Sprzętu Komunikacyjnego w Mielcu, która wprawdzie należała do przemysłu lotniczego, ale także wytwarzała samochody). Kolejne rozdziały zawierają informacje o ich historii i dokonaniach w okresie od zakończenia II wojny światowej do upadku ustroju komunistycznego w 1989 roku.
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 / 4
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Ostatnio oglądane
Najczęściej oglądane
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Waluta
Język
PolskiEnglish
7153178
Aktualna Data: 2019-10-18 06:31
© Księgarnia Internetowa Bookcase. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.